Reference

Co o mě říkají moji klienti

Filip je vynikající a profesionální trenér s kamarádským přístupem. Na každý trénink s ním se hodně těším, přestože mi vždy dává dost zabrat, ale výsledky stojí za to! Každý trénink má vždy perfektně připravený. Hodně mi pomáhají i jeho on-line konzultace a motivace k tréninku. Nejlepší trenér, kterého jsem kdy měl. Moc díky a všem doporučuji!

Robert Klabouch

Člen cizinecké policie, 43 let

K Filipovi chodím už přes rok. Nikdy jsem nepatřila k lidem, co před tím chodili do fitness. Filip mě naučil mít cvičení rád a překonat počáteční strach. Každý trénink s ním je výzva. Vlastně mi změnil pohled na fitness obecně. Sama se nestačím divit, co všechno moje tělo vydrží. Taky mě naučil hlídat si správně kalorie bez zbytečného hladovění. Kromě toho je s ním výborná domluva, daří se mi díky rychlé komunikaci skvěle skloubit pracovní i osobní život s tréninky.

Zuzana Paříková

Sourcingová analytička, 30 let

Tréninky pod vedením Filipa mohu hodnotit jen a jen vysoce pozitivně. Je na místě ocenit jeho pozitivní a individuální přístup ke klientovi, kdy dokáže vysvětlit jak jednotlivé cviky nebo sestavit efektivní trénink, tak ale také umí nakopnout při samotném cvičení. Pod jeho vedením jsou velmi brzy vidět výsledky na kondici a postavě.

Michal Čul

IT business analytik, 36 let

Filip přistupuje ke svým klientům individuálně. Umí lidi motivovat, sem tam zvednout laťku, čímž pomáhá člověku se zlepšovat a rozšiřovat hranice svých možností. To vše je možné díky bezpečnému a přátelskému komunikačnímu prostředí, který Filip dokáže vytvořit. Ve své práci je profesionálem, který nejen sleduje správnost techniky cvičení, ale i směřuje klienta k vhodnému mindsetu. Ve zkratce, mohu jen doporučit.

Tomáš Kafka

Ředitel marketingu, 36 let

S Filipem spolupracuji již téměr dva roky. Baví mě jeho přístup. Ukáže vám, že poctivostí a dřinou lze dosáhnout vašich cílů a to za co zaplatíte, to taky dostanete.

Martin Polášek

Technický školitel, 28 let

Skvělý trenér. Využívám jeho on-line koučink a 1x měsíčně fyzický trénink (už jsem pokročilejší) a spolupráce s mi líbí a mohu doporučit.

Roman Málek

Podnikatel, 40 let