Kdo jsem

"Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle."

 

 

 

Mé jméno je Filip Kroček a jsem fitness trenérem, který se zabývá jak osobními tréninky, tak online koučinkem, motivací či přípravou na soutěže ve fitness. Sám jsem také úspěšným závodníkem v kategorii Men's Physique.


  • Mistr České republiky
  • Absolutní mistr Čech juniorů
  • Absolutní vítěz Diamond Cup Praha
  • Držitel IFBB Elite Pro Card

Kde probíhá osobní trénink

Max Fitness Bílá Labuť, Praha 1

 

 

 

Během osobních tréninků a online konzultacích plán vytvářím individuálně na míru a vždy se zaměřuji na konkrétní potřeby daného klienta. Ke každému přistupuji dle jeho možností a schopností, ale zároveň s každým neustále pracuji na posouvání jeho osobních limitů a dosáhnutí nejvyššího možného posunu. Ať už se jedná o boj s nadbytečným tukem, formování postavy, hubnutí či nabírání svalové hmoty, vždy jsem tu pro každého.

Co o mě říkají moji klienti

"Jsem rád, že mohu cvičit s tím nejlepším!"

Robert Klabouch
"Filip je vynikající a profesionální trenér s kamarádským přístupem. Na každý trénink s ním se hodně těším, přestože mi vždy dává dost zabrat, ale výsledky stojí za to! Každý trénink má vždy perfektně připravený. Hodně mi pomáhají i jeho on-line konzultace a motivace k tréninku. Nejlepší trenér, kterého jsem kdy měl. Moc díky a všem doporučuji!"

Roman Málek
"Skvělý trenér. Využívám jeho on-line koučink a 1x měsíčně fyzický trénink (už jsem pokročilejší) a spolupráce s mi líbí a mohu doporučit."

Zuzana Paříková
"K Filipovi chodím už přes rok. Nikdy jsem nepatřila k lidem, co před tím chodili do fitness. Filip mě naučil mít cvičení rád a překonat počáteční strach. Každý trénink s ním je výzva. Vlastně mi změnil pohled na fitness obecně. Sama se nestačím divit, co všechno moje tělo vydrží. Taky mě naučil hlídat si správně kalorie bez zbytečného hladovění. Kromě toho je s ním výborná domluva, daří se mi díky rychlé komunikaci skvěle skloubit pracovní i osobní život s tréninky. "

Martin Polášek
"S Filipem spolupracuji již téměr dva roky. Baví mě jeho přístup. Ukáže vám, že poctivostí a dřinou lze dosáhnout vašich cílů a to za co zaplatíte, to taky dostanete."

David Jachnický
"Tréninky pod vedením pana Kročka mohu hodnotit jen a jen vysoce pozitivně. Je na místě ocenit jeho pozitivní a individuální přístup ke klientovi, kdy dokáže vysvětlit jak jednotlivé cviky nebo sestavit efektivní trénink, tak ale také umí nakopnout při samotném cvičení. Pod jeho vedením jsou velmi brzy vidět výsledky na kondici a postavě.".